phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

DOBRODRUŽNÁ CESTA ZA TUŽKAMI
CHCEŠ VĚDĚT, JAK SE PÍŠE DENÍK?
LOOS, PRAHA A TMA
CO JE GMO?
O škole Studenti Uchazeči Aktuality

Pro uchazeče

Poslední odborná exkurze DI 4.

zveřejněno: 28.04.2015

Poslední odborná exkurze DI 4.

 

Ve středu 22. dubna vyjela třída DI 4. na poslední odbornou exkurzi do Prahy. Už v autobuse panovala dobrá nálada, hrálo se a zpívalo, všichni si chtěli užít poslední společné zážitky. Cesta za poznáním nás pak vedla do Veletržního paláce, kde sídlí Národní galerie, tentokrát nás zajímalo zrození moderny v českém výtvarném umění. Skvělá průvodkyně, interaktivní podoba prohlídky, příjemné prostředí a klid napomohly tomu, že jsme mohli hlouběji proniknout do tajů tvorby a užít si krásu výtvarného umění.

Naším dalším poznávacím cílem bylo Národní divadlo. Vzali jsme to, jak se říká, z gruntu, od sklepa po terasu, poseděli jsme v hledišti, nahlédli do orchestřiště, vyšplhali se na první galerii a pohlédli na Národní třídu, Hrad a Vltavu z terasy divadla. Myslím, že mnozí si uvědomili, že můžeme být na co hrdi.

Tečku za tímto dnem udělala návštěva divadelního představení Kabaret v divadle Disk.

Poslední odborná exkurze DI 4. Poslední odborná exkurze DI 4. Poslední odborná exkurze DI 4. Poslední odborná exkurze DI 4. Poslední odborná exkurze DI 4. Poslední odborná exkurze DI 4. Poslední odborná exkurze DI 4. Poslední odborná exkurze DI 4. Poslední odborná exkurze DI 4. Poslední odborná exkurze DI 4. Poslední odborná exkurze DI 4. Poslední odborná exkurze DI 4. Poslední odborná exkurze DI 4.
X