phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

ČTVRTSTOLETÍ V ČÍSLECH
S NOVÝM ROKEM NOVÉ SPOLEČNÉ ZÁŽITKY NA DOMOVĚ MLÁDEŽE
O POHÁR HEJTMANA VE SMÍŠENÉM VOLEJBALE - KRAJSKÉ KOLO
DERNIÉRA TŘÍDY DI4.
O škole Studenti Uchazeči Aktuality

Pro uchazeče

Aktuality:

ČTVRTSTOLETÍ V ČÍSLECH

12.4.24

Už celých 25 let pořádá naše škola odbornou konferenci Dřevostavby. To,...

S NOVÝM ROKEM NOVÉ SPOLEČNÉ ZÁŽITKY NA DOMOVĚ MLÁDEŽE

12.4.24

  Leden 2024   V průběhu celého měsíce ledna probíhal v naší...

O POHÁR HEJTMANA VE SMÍŠENÉM VOLEJBALE - KRAJSKÉ KOLO

12.4.24

Po vítězství v okresním kole druhého ročníku turnaje smíšených...

DERNIÉRA TŘÍDY DI4.

9.4.24

Úterý 12. března slibovalo už od rána pro třídu DI4. zajímavý, ale...

Všechny aktuality

Stovky zajímavých interiérových prvků a zahradních doplňků na jednom místě

zveřejněno: 23.04.2022

Stovky zajímavých interiérových prvků a zahradních doplňků na jednom místě

V Praze v Letňanech se od čtvrtka 31. 3. do neděle 3. 4. 2022 pořádal největší veletrh interiérových prvků v České republice. Veletrh se rozprostíral v šesti halách a byl v něm zahrnut i veletrh FOR GARDEN a DESIGN SHAKER. My jsme vyrazili hned první den, tedy 31. března.

Při vstupu do 1. haly jsme byli překvapeni veletrhem FOR GARDEN. K vidění byly značkové grily buď samostatné, nebo zakomponované do zahradního nábytku, různé zahradní doplňky. Hlavně bylo ale k vidění velké množství zahradního nábytku. Vystaveny byly různé designové stolové sestavy, relaxační lehátka, zahradní kuchyně a jiné. Nejvíce nás zaujaly obrovské vířivky s nespočtem nastavování, různými masážními tryskamy a programy.

Poté jsme přešli do následujících tří hal, v nichž probíhal veletrh FOR INTERIOR. Vystaven zde byl hlavně sedací, lehací a stolový nábytek. Viděli jsme pohovky různých tvarů, barev a materiálů, stoly, u nichž se za poslední léta objevil veliký trend, a to pryskyřice. Nesměly samozřejmě chybět ani krásné a prostorné postele s matracemi vyrobenými podle těch nejnovějších technologií. Objevilo se tam i pár kuchyní a koupelen.

Celou naši skupinu (nábytkáře třetího ročníku) velice zaujaly moderní elektrické krby, které vypadaly, jako kdyby opravdu hořely.

Jsme moc rádi, že jsme se mohli této akce zúčastnit a prohlédnout si různé designové styly, trendy a technologie.

Tomáš Hlavatý, NDK3.

Stovky zajímavých interiérových prvků a zahradních doplňků na jednom místě Stovky zajímavých interiérových prvků a zahradních doplňků na jednom místě Stovky zajímavých interiérových prvků a zahradních doplňků na jednom místě Stovky zajímavých interiérových prvků a zahradních doplňků na jednom místě Stovky zajímavých interiérových prvků a zahradních doplňků na jednom místě Stovky zajímavých interiérových prvků a zahradních doplňků na jednom místě Stovky zajímavých interiérových prvků a zahradních doplňků na jednom místě Stovky zajímavých interiérových prvků a zahradních doplňků na jednom místě
X