phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

RAKOUSKÝ PŘÍSTUP
PRAŽCE A HOBLICE
VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO 2023
NENÍ CHVAT JAKO CHVAT
O škole Studenti Uchazeči

Pro uchazeče

ZA POZNÁNÍM NA MORAVU

zveřejněno: 05.03.2020

ZA POZNÁNÍM NA MORAVU

26. února tohoto roku se vypravili žáci třetích a čtvrtých ročníků oboru dřevěných konstrukcí a nábytku do dvou významných moravských měst.

Naší první zastávkou bylo Nové Město na Moravě, které je známé biatlonovými závody. Náplň exkurze se tímto tématem řídila a my jsme zde navštívili firmu KÄSTLE CZ, a.s., která se specializuje na výrobu lyží. Naše početná výprava dostala od společnosti k dispozici dva skvělé průvodce, kteří nás do celého chodu výroby zasvětili. Ba co více, mohli jsme si seřízení lyží sami vyzkoušet.

Dalším cílem naší cesty bylo Brno, kde probíhal veletrh Dřevo a stavby Brno 2020 s tematikou dřevěných konstrukcí a nábytku. Z celého místa sršela energie doplňována novými trendy a každý kus nábytku byl originální svým způsobem.

Celý tento den byl završen cestou zpět, domů. Odjížděli jsme vyčerpáni, avšak nabiti novou energií. Energií poznávat.

PS.: Děkujeme všem zaměstnancům firmy KÄSTLE CZ, a.s., jejich skvělým průvodcům a všem organizátorům veletrhu za jejich práci a ochotu, protože bez nich by se náš skvělý výlet nemohl uskutečnit. Děkujeme!

Lenka Uhlířová, NDK 3.

ZA POZNÁNÍM NA MORAVU ZA POZNÁNÍM NA MORAVU ZA POZNÁNÍM NA MORAVU ZA POZNÁNÍM NA MORAVU ZA POZNÁNÍM NA MORAVU ZA POZNÁNÍM NA MORAVU ZA POZNÁNÍM NA MORAVU ZA POZNÁNÍM NA MORAVU ZA POZNÁNÍM NA MORAVU ZA POZNÁNÍM NA MORAVU ZA POZNÁNÍM NA MORAVU ZA POZNÁNÍM NA MORAVU ZA POZNÁNÍM NA MORAVU ZA POZNÁNÍM NA MORAVU ZA POZNÁNÍM NA MORAVU ZA POZNÁNÍM NA MORAVU ZA POZNÁNÍM NA MORAVU ZA POZNÁNÍM NA MORAVU
X