phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

Exkurze - vily v Praze a divadlo

zveřejněno: 07.10.2013

Exkurze - vily v Praze a divadlo

Ve čtvrtek 26. 9. 2013 jsme se s naší třídou DI3. vypravili na kulturní exkurzi do Prahy. Stihli jsme společně s paní učitelkou Mgr. Ivanou Jandovou a naší třídní učitelkou Mgr. Šárkou Němečkovou obejít tři pražské vily, obhlédnout nové kolekce v obchodním centru Palladium a večer zhlédnout v Divadle v Dlouhé hudební představení Oněgin byl Rusák od Ireny Douskové.

Většina třídy se shodla, že největším zážitkem byla návštěva Müllerovy vily, která všechny nadchla svým promyšleným prvorepublikovým řešením.

Zájezd byl žáky opět shledán jako vydařený a těšíme se na další možnost si vyjet a trochu se vzdělat v terénu.