phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

DOBRODRUŽNÁ CESTA ZA TUŽKAMI
CHCEŠ VĚDĚT, JAK SE PÍŠE DENÍK?
LOOS, PRAHA A TMA
CO JE GMO?
O škole Studenti Uchazeči Aktuality

Pro uchazeče

SŠH ve florbalu 2019

zveřejněno: 08.02.2019

SŠH ve florbalu 2019

Ve středu 30. ledna proběhlo ve Strakonicích okresní kolo středoškolských her ve florbalu. Naši školu reprezentovala družstva chlapců i dívek

Družstvo chlapců nastoupilo ve své skupině B proti dvěma soupeřům, SRŠ Vodňany a SOU Blatná. Proti silnému týmu vodňanských rybářů se naši nerozehraní hráči nedokázali prosadit. Náladu si tak spravili až v dalším zápase proti SOŠ Blatná, kterou viditelně přehrávali již od začátku, kdy ve 4. minutě vedli 4 : 0.

Proti vítězi skupiny A, SPŠ Strakonice, nenalezli naši chlapci způsob, jak ho porazit, a tak po prohraném zápase znovu nastoupili proti týmu z Vodňan k boji o 3. místo. Tentokrát již byli úspěšnější, přemotivované mužstvo soupeře přehráli 2 : 0 a obsadili tak, stejně jako naše dívky, krásné 3. místo. Nejlepším střelcem družstva byl Lukáš Trojáček, soupeřům nadělil 4 góly.

Děvčata v základní skupině nastoupila proti gymnáziu Strakonice, naše družstvo bylo přehráno 4 : 0. Ve druhém utkání s SOŠ Blatná se štěstí přiklonilo na naši stranu - vítězství 1 : 0. Pak nás čekalo volyňské derby s JŠ Volyně a těsná porážka 1 : 0. V posledním utkání nám těsné vítězství 1 : 0 zajistilo 3. místo. Nejlepší střelkyní mužstva se stala Nikola Abrahámová se 4 góly.

Všem hráčům a hráčkám děkujeme za skvělou reprezentaci SPŠ Volyně na turnaji středních škol ve florbalu.

SŠH ve florbalu 2019 SŠH ve florbalu 2019
X