phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

DOBRODRUŽNÁ CESTA ZA TUŽKAMI
CHCEŠ VĚDĚT, JAK SE PÍŠE DENÍK?
LOOS, PRAHA A TMA
CO JE GMO?
O škole Studenti Uchazeči Aktuality

Pro uchazeče

Okresní kolo SŠH v basketbalu

zveřejněno: 19.10.2018

Okresní kolo SŠH v basketbalu

Dobrá týmová spolupráce všech hráčů dovedla SPŠ Volyně na velmi pěkné 3. místo.

Družstvo naší školy se nejprve utkalo s  celkem strakonické průmyslovky.  Po nešťastném zahájení, kdy se družstvo postavilo na hřiště, jako by hrálo na opačný koš (obránci vpředu, útok pod košem), byl po prvních 4 minutách stav nepříznivý 6 : 2. Po oddechovém čase a vyřešení situace se hra obrátila v náš prospěch a po první polovině jsme vedli 10 : 8. Sedm vteřin před koncem hrací doby vedl náš tým 14 : 13 a pod košem soupeře se snažil naše vedení ještě posílit. Našemu hráči se však bohužel nepodařilo koš vstřelit, soupeř se zmocnil míče a v poslední sekundě šťastným hodem z dálky otočil utkání ve svůj prospěch.

Další dva zápasy proti Euroškole a SRŠ Vodňany jsme hladce a zaslouženě vyhráli.

V celkovém zamotaném pořadí týmů, kdy favorizované gymnázium prohrálo se SPŠ Strakonice a dosud vítězná SPŠ Strakonice podlehla vodňanským rybářům mělo o celkovém pořadí rozhodnout předposlední utkání turnaje - SPŠ Volyně : Gymnázium Strakonice. Náš výhrou motivovaný tým bohužel na kvality soupeře nedosáhl, a tak jsme nakonec skončili na 3. místě, byť naši hráči mohli jistě pomýšlet na vyšší příčky.

Okresní kolo SŠH v basketbalu
X