phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

HELUZ LEVEL UP 2022/2023
RAKOUSKÝ PŘÍSTUP
PRAŽCE A HOBLICE
VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO 2023
O škole Studenti Uchazeči

Pro uchazeče

VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2

zveřejněno: 19.02.2016

VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2

9. února byla v Katovně strakonického hradu slavnostní vernisáží zahájena výstava studentských prací pod názvem Studenti na hradě 2. Slavnostního úvodu se zhostili sami studenti. Ukázali, že nejen školou živ je člověk.

Celým programem provázel Šimon Chvosta se svým přítelem Jiříkem, loutkou vyrobenou Tomášem Majorenkem. Hosté se dozvěděli něco o škole od Báry Lhotové, vyslechli hudební vystoupení Františka Vodáka a Marka Sládka, báli se o zdraví tanečníků Honzy Samce a Lukáše Fabera a obdivovali um a nasazení Martina Bašty a Jardy Beneše při bubnové show. O to, aby nikomu nic nechybělo, se staraly „hostesky" Lenka, Tereza a Aneta.

Úspěch výstavě popřáli ve svých projevech ředitel školy Jiří Homolka, starosta spolupořádajícího města Strakonic Břetislav Hrdlička a starosta domovského města Volyně Václav Valhoda.

Výstava potrvá do 6. března, tak neváhejte a vyrazte se podívat na to, že „zlaté české ručičky" ještě nevymřely.

 

A prohlédnout si můžete i video z vernisáže zpracované Davidem Řehořem ...

Vernisáž 9.února 2016

A také zpravodajství Strakonické TV ...

Zpravodajství Strakonické televize

VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2
X