phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

DOBRODRUŽNÁ CESTA ZA TUŽKAMI
CHCEŠ VĚDĚT, JAK SE PÍŠE DENÍK?
LOOS, PRAHA A TMA
CO JE GMO?
O škole Studenti Uchazeči Aktuality

Pro uchazeče

Výjimečný host

zveřejněno: 29.02.2016

Výjimečný host

Jméno Josef Zimovčák bylo ještě ve čtvrtek 25. února ráno známo jen nemnoha žákům naší školy, v poledne už tomu ale bylo jinak. V poledne už totiž všichni věděli, že je to velký šoumen (viz foto a video), obdivuhodný sportovec (objel na svém vysokém kole celou Tour de France, Giro i Vueltu a je několikanásobným mistrem světa) a člověk velkého srdce.

Víme to proto, že jsme měli možnost strávit hodinku času na besedě Na kole dětem, což je výjimečný charitativní projekt (jeho duchovním otcem a aktivním propagátorem je právě pan Zimovčák), jehož cílem je získávat finanční prostředky pro ozdravné pobyty dětí prodělávající onkologické onemocnění. (Pokud by vás zajímal projekt více, máte možnost získat informace na jeho stránkách.)

Shodli jsme se, že jsme se všichni hodně bavili, mnoho zajímavého slyšeli a viděli a ještě jsme něco udělali a uděláme (pojedeme na kole) pro dobrou věc.

 

A prohlédnout si můžete i videa z průběhu akce ...

Video 1

Video 2

Výjimečný host Výjimečný host Výjimečný host Výjimečný host Výjimečný host Výjimečný host Výjimečný host Výjimečný host Výjimečný host Výjimečný host Výjimečný host Výjimečný host Výjimečný host Výjimečný host Výjimečný host Výjimečný host Výjimečný host Výjimečný host
X