phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

ČTVRTSTOLETÍ V ČÍSLECH
S NOVÝM ROKEM NOVÉ SPOLEČNÉ ZÁŽITKY NA DOMOVĚ MLÁDEŽE
O POHÁR HEJTMANA VE SMÍŠENÉM VOLEJBALE - KRAJSKÉ KOLO
DERNIÉRA TŘÍDY DI4.
O škole Studenti Uchazeči Aktuality

Pro uchazeče

Aktuality:

ČTVRTSTOLETÍ V ČÍSLECH

12.4.24

Už celých 25 let pořádá naše škola odbornou konferenci Dřevostavby. To,...

S NOVÝM ROKEM NOVÉ SPOLEČNÉ ZÁŽITKY NA DOMOVĚ MLÁDEŽE

12.4.24

  Leden 2024   V průběhu celého měsíce ledna probíhal v naší...

O POHÁR HEJTMANA VE SMÍŠENÉM VOLEJBALE - KRAJSKÉ KOLO

12.4.24

Po vítězství v okresním kole druhého ročníku turnaje smíšených...

DERNIÉRA TŘÍDY DI4.

9.4.24

Úterý 12. března slibovalo už od rána pro třídu DI4. zajímavý, ale...

Všechny aktuality

FOR ARCH znamená být in

zveřejněno: 25.09.2015

FOR ARCH znamená být in

Pokud dnes chcete pracovat v jakémkoli oboru a být úspěšní, musíte mít přehled o nových trendech a vývoji. Proto se například pořádají veletrhy, kde může zájemce získat dokonalý přehled o vývoji ve svém oboru. České stavebnictví takový veletrh má, je jím FOR ARCH s 800 vystavovateli. K němu byly letos ještě připojeny další 4 veletrhy zaměřené na vytápění, alternativní zdroje energie, dřevostavby, bazény, sauny a také na recyklaci, nakládání s odpady a technologii vody.

Je samozřejmé (a stalo se již tradicí), že na takovém místě nesmí chybět studenti stavebnictví naší školy. Vyrazili 17. září a možná i proto, že byl slunečný, ještě letní den mnohé nejvíce zaujaly bazény, vířivky a sauny. Dalším tahákem pak byly chytré domy.

Na odborné exkurze se jezdí také proto, aby se získané poznatky využily přímo ve výuce.  A expozice předvádějící cihelný systém Porotherm se stala právě tou nejvíce inspirující.

X