phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

DOBRODRUŽNÁ CESTA ZA TUŽKAMI
CHCEŠ VĚDĚT, JAK SE PÍŠE DENÍK?
LOOS, PRAHA A TMA
CO JE GMO?
O škole Studenti Uchazeči Aktuality

Pro uchazeče

Strakon CZ a vlakové nádraží ve Strakonicích

zveřejněno: 19.05.2015

Strakon CZ a vlakové nádraží ve Strakonicích

 

Dne 4.5.2015 třídy PS 3.A a B navštívily firmu Strakon CZ a vlakové nádraží ve Strakonicích.

Firma Strakon je specialistou na výrobu betonových schodů - individuální schodiště pro rodinný dům i shodná ramena pro bytovou výstavbu a na výrobu balkónů. Hlavní část výroby jde do Švédska, Německa, České republiky a Dánska. Žáci mohli vidět bednění pro schodiště, provádění výztuže do připraveného bednění i samotné betonování formy.

Navštívili jsme i strakonické vlakové nádraží, které prochází významnou rekonstrukcí. Viděli jsme novou velící stanici, která je před dokončením, betonáž druhé části podchodu, nové úpravy železničního spodku, nové odvodnění trati, rampu pro nájezd vojenských vozidel a tanků. Stavbou nás provedli pracovníci společnosti Chládek a Tintěra, která tuto rekonstrukci provádí.

Strakon CZ a vlakové nádraží ve Strakonicích Strakon CZ a vlakové nádraží ve Strakonicích Strakon CZ a vlakové nádraží ve Strakonicích Strakon CZ a vlakové nádraží ve Strakonicích Strakon CZ a vlakové nádraží ve Strakonicích Strakon CZ a vlakové nádraží ve Strakonicích Strakon CZ a vlakové nádraží ve Strakonicích Strakon CZ a vlakové nádraží ve Strakonicích Strakon CZ a vlakové nádraží ve Strakonicích Strakon CZ a vlakové nádraží ve Strakonicích Strakon CZ a vlakové nádraží ve Strakonicích
X