phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

EXPEDICE BODØ 2024
DEKTALENT
ROZMANITÝ CYKLOKURZ
KONEC ROKU TŘÍDY NDK2.
O škole Studenti Uchazeči Aktuality

Pro uchazeče

„Soutěž o nejlepší projekt“ pro studenty středních průmyslových škol stavebních

zveřejněno: 13.06.2014

„Soutěž o nejlepší projekt" pro studenty středních průmyslových škol stavebních

Ve školním roce 2013-2014 byl na stavebním veletrhu FOR ARCH v Praze zahájen další 5. ročník „Soutěže o nejlepší projekt". Vyhlašovatel je společnost Wienerberger cihlářský průmysl, a.s..

Stejně jako v minulém ročníku byly vyhlášeny dvě kategorie projektů. Studenti třetích ročníků se utkají v navrhování rodinných domů, studenti čtvrtých ročníků se přihlásili s projektem bytového domu.

Soutěž probíhá ve dvou kolech. První kolo je školní, výběr vítězných prací právě v těchto dnech provedli odborní pedagogové a zástupce společnosti Wienerberger. Do druhého kola postoupily jen tři vítězné projekty z každé kategorie. Kritéria hodnocení byla: technická a grafická úroveň zpracování projektové dokumentace a vizualizace, celkové prostorové a funkční řešení objektu, originalita stavebně-technického řešení a rozsah využití výrobků firmy Wienerberger při konstrukčním řešení projektu.

A jaký je tedy výsledek 1. školního kola?

Soutěžní kategorie I. - Rodinný dům (studenti 3. ročníků oboru Stavebnictví):

  • 1. místo - Pavel Janeček
  • 2. místo - Jakub Ponec
  • 3. místo - Michaela Hulinková

Soutěžní kategorie II. - Bytový dům (studenti 4. ročníků oboru Stavebnictví):

  • 1. místo - Petr Miklas
  • 2. místo - Martin Stropnický
  • 3. místo - Václav Mikeš

Práce těchto studentů budou zaslány na sekretariát soutěže a výběrem nejlepších prací se bude zabývat odborná porota složená ze zástupců společnosti Wienerberger, nezávislého odborníka FSv ČVUT Praha a mediálních partnerů - titulů Materiály pro stavbu, Stavba a Stavebnictví a Interiér. Vyhlášení výsledků proběhne do 30. 9. 2014.

„Soutěž o nejlepší projekt“ pro studenty středních průmyslových škol stavebních „Soutěž o nejlepší projekt“ pro studenty středních průmyslových škol stavebních „Soutěž o nejlepší projekt“ pro studenty středních průmyslových škol stavebních „Soutěž o nejlepší projekt“ pro studenty středních průmyslových škol stavebních „Soutěž o nejlepší projekt“ pro studenty středních průmyslových škol stavebních „Soutěž o nejlepší projekt“ pro studenty středních průmyslových škol stavebních
X