phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

DOBRODRUŽNÁ CESTA ZA TUŽKAMI
CHCEŠ VĚDĚT, JAK SE PÍŠE DENÍK?
LOOS, PRAHA A TMA
CO JE GMO?
O škole Studenti Uchazeči Aktuality

Pro uchazeče

S novým rokem nové společné zážitky na DOMOVĚ MLÁDEŽE

zveřejněno: 12.04.2024

 

Leden 2024

 

V průběhu celého měsíce ledna probíhal v naší tělocvičně turnaj ve stolním tenise.     

                     

14. února 2024

 

Jako již každoročně se v klubovně domova mládeže konal karnevalový večer. Maškarní rej byl provoněn masopustními koblihami, které upekly samy studentky. Do světa fantazie, hororu  a pohádek nás přivedli: jednorožec,  Spiederman, slavný lovec Pampaliny, žába, piráti, klauni, žralok, Ghostface, mlynář, kominík, šaman, divá žena, voják a nesměla chybět ani princezna. K tanci nám hrály „disco písně“ od Hanky, Heleny, Michala, Karla…. Pořadí nejlepších masek si zvolili sami žáci: 1. místo SPIEDERMAN (V. Vajsarová ), 2. místo ŠAMAN (Š. Horák ) a 3. místo GHOSTFACE (D. Tomek ). Moc jsme si karnevalový večer užili.

 

29. února 2024

 

„Parta zvídavců“ z domova mládeže ve čtvrtek 29. 2. 2024 zařadila do svých prožitků návštěvu „benefiční akce“ SYNAGOGA VOLYNĚ. Během večera se dozvěděli trochu z historie a trochu z vize budoucnosti. Celým programem nás provázeli svým zpěvem a hudbou žáci ZUŠ Volyně.

 

S novým rokem nové společné zážitky na DOMOVĚ MLÁDEŽE S novým rokem nové společné zážitky na DOMOVĚ MLÁDEŽE S novým rokem nové společné zážitky na DOMOVĚ MLÁDEŽE S novým rokem nové společné zážitky na DOMOVĚ MLÁDEŽE S novým rokem nové společné zážitky na DOMOVĚ MLÁDEŽE S novým rokem nové společné zážitky na DOMOVĚ MLÁDEŽE S novým rokem nové společné zážitky na DOMOVĚ MLÁDEŽE S novým rokem nové společné zážitky na DOMOVĚ MLÁDEŽE S novým rokem nové společné zážitky na DOMOVĚ MLÁDEŽE S novým rokem nové společné zážitky na DOMOVĚ MLÁDEŽE S novým rokem nové společné zážitky na DOMOVĚ MLÁDEŽE S novým rokem nové společné zážitky na DOMOVĚ MLÁDEŽE
X