phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

DOBRODRUŽNÁ CESTA ZA TUŽKAMI
CHCEŠ VĚDĚT, JAK SE PÍŠE DENÍK?
LOOS, PRAHA A TMA
CO JE GMO?
O škole Studenti Uchazeči Aktuality

Pro uchazeče

OHLÉDNUTÍ ZA STUDENTSKÝM ŽIVOTEM NA DOMOVĚ MLÁDEŽE NAŠÍ ŠKOLY SLOVEM I OBRAZEM

zveřejněno: 30.01.2024

Domov mládeže patří neodmyslitelně do života našich žáků a studentů. Čas tam trávený není jen o přípravě na studium, ale o vztazích a společných zážitcích. Snažíme se, aby bylo na co vzpomínat. Přinášíme přehled toho nejzajímavějšího, co proběhlo během prvního pololetí tohoto školního roku.

 

31. 10. 2023

Nad kopcem Děkan při nově „oprášené“ drakiádě létali papíroví draci  - jeden dokonce ulétl.

27. 11. 2023

V tělocvičně školy proběhl „Vánoční turnaj ve volejbale“. Naše čtyři družstva doplnil jeden tým ze SŠ a Jazykové školy Volyně. Zuřivě mezi sebou bojovaly týmy: Zelená míle, Vyplácaní lachtani, Opičáci, Kopretinky a Esa. K vítězné „žravé“ odměně se probojovaly týmy: na 1. místě Esa, na 2. místě Vyplácaní lachtani a 3. místo obsadilo družstvo Opičáků. Ani ostatní účastníci nehladověli, doplnili energii sladkým občerstvením.

7. 12. 2023

V průběhu semináře „Interiérová tvorba“ Se uskutečnila v aule školy přednáška Antonína Škrabala  „SÁM V PANAMĚ“. Antonín s humorem vyprávěl o jeho dobrodružné cestě, kterou absolvoval úplně sám, jen s batohem na zádech a v botách „crocs“ J. Své poutavé vyprávění a vtipné odpovědi na dotazy doplňoval promítáním fotek a videí.

14. 12. 2023

Každoroční společné pečení a zdobení perníčků předchází tradičně „Vánoční besídce“, která dává příležitost našim žákům a studentům představit se v rolích herců, moderátorů, zpěváků, hudebníků a tanečníků. Jejich nasazení odměnilo skvělé publikum výbornou atmosférou.

Soutěž RISK

Kdysi velmi oblíbená televizní soutěž nikdy nezklame. U nás na internátě má podobu celoročního  soutěžního maratonu. Soutěží celkem pět dvojic, z každé výchovné skupiny po jedné (plus 5 náhradníků). Vědomostní soutěžní otázky jsou z historie, zeměpisu, přírodopisu, biologie a vesmíru. Soutěžící si také mají možnost ověřit, jak dobře znají Českou republiku. V měsíci prosinci proběhlo dokonce kolo vánoční.
Soutěžící během celého školního roku sbírají body a na konci čeká ty nejlepší odměna.

OHLÉDNUTÍ ZA STUDENTSKÝM ŽIVOTEM NA DOMOVĚ MLÁDEŽE NAŠÍ ŠKOLY SLOVEM I OBRAZEM OHLÉDNUTÍ ZA STUDENTSKÝM ŽIVOTEM NA DOMOVĚ MLÁDEŽE NAŠÍ ŠKOLY SLOVEM I OBRAZEM OHLÉDNUTÍ ZA STUDENTSKÝM ŽIVOTEM NA DOMOVĚ MLÁDEŽE NAŠÍ ŠKOLY SLOVEM I OBRAZEM OHLÉDNUTÍ ZA STUDENTSKÝM ŽIVOTEM NA DOMOVĚ MLÁDEŽE NAŠÍ ŠKOLY SLOVEM I OBRAZEM OHLÉDNUTÍ ZA STUDENTSKÝM ŽIVOTEM NA DOMOVĚ MLÁDEŽE NAŠÍ ŠKOLY SLOVEM I OBRAZEM OHLÉDNUTÍ ZA STUDENTSKÝM ŽIVOTEM NA DOMOVĚ MLÁDEŽE NAŠÍ ŠKOLY SLOVEM I OBRAZEM OHLÉDNUTÍ ZA STUDENTSKÝM ŽIVOTEM NA DOMOVĚ MLÁDEŽE NAŠÍ ŠKOLY SLOVEM I OBRAZEM OHLÉDNUTÍ ZA STUDENTSKÝM ŽIVOTEM NA DOMOVĚ MLÁDEŽE NAŠÍ ŠKOLY SLOVEM I OBRAZEM OHLÉDNUTÍ ZA STUDENTSKÝM ŽIVOTEM NA DOMOVĚ MLÁDEŽE NAŠÍ ŠKOLY SLOVEM I OBRAZEM OHLÉDNUTÍ ZA STUDENTSKÝM ŽIVOTEM NA DOMOVĚ MLÁDEŽE NAŠÍ ŠKOLY SLOVEM I OBRAZEM OHLÉDNUTÍ ZA STUDENTSKÝM ŽIVOTEM NA DOMOVĚ MLÁDEŽE NAŠÍ ŠKOLY SLOVEM I OBRAZEM OHLÉDNUTÍ ZA STUDENTSKÝM ŽIVOTEM NA DOMOVĚ MLÁDEŽE NAŠÍ ŠKOLY SLOVEM I OBRAZEM OHLÉDNUTÍ ZA STUDENTSKÝM ŽIVOTEM NA DOMOVĚ MLÁDEŽE NAŠÍ ŠKOLY SLOVEM I OBRAZEM OHLÉDNUTÍ ZA STUDENTSKÝM ŽIVOTEM NA DOMOVĚ MLÁDEŽE NAŠÍ ŠKOLY SLOVEM I OBRAZEM OHLÉDNUTÍ ZA STUDENTSKÝM ŽIVOTEM NA DOMOVĚ MLÁDEŽE NAŠÍ ŠKOLY SLOVEM I OBRAZEM OHLÉDNUTÍ ZA STUDENTSKÝM ŽIVOTEM NA DOMOVĚ MLÁDEŽE NAŠÍ ŠKOLY SLOVEM I OBRAZEM OHLÉDNUTÍ ZA STUDENTSKÝM ŽIVOTEM NA DOMOVĚ MLÁDEŽE NAŠÍ ŠKOLY SLOVEM I OBRAZEM OHLÉDNUTÍ ZA STUDENTSKÝM ŽIVOTEM NA DOMOVĚ MLÁDEŽE NAŠÍ ŠKOLY SLOVEM I OBRAZEM OHLÉDNUTÍ ZA STUDENTSKÝM ŽIVOTEM NA DOMOVĚ MLÁDEŽE NAŠÍ ŠKOLY SLOVEM I OBRAZEM
X