phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

DOBRODRUŽNÁ CESTA ZA TUŽKAMI
CHCEŠ VĚDĚT, JAK SE PÍŠE DENÍK?
LOOS, PRAHA A TMA
CO JE GMO?
O škole Studenti Uchazeči Aktuality

Pro uchazeče

MÁME SE ČÍM CHLUBIT

zveřejněno: 04.10.2022

MÁME SE ČÍM CHLUBIT

Ve školním roce 2021/2022 vyhlásily stavební firmy Xella CZ, s. r. o., Wienerberger s. r. o. a HELUZ cihlářský průmysl v. o. s. pro studenty 3. a 4. ročníků stavebních oborů regionální a celostátní soutěže, kterých jsme se nemohli nezúčastnit.

A 21. září mohli stavaři druhých, třetích a čtvrtých ročníků na veletrhu FOR ARCH v Praze Letňanech sledovat předávání cen těm nejúspěšnějším a mezi nimi jsme se vůbec neztratili. Největšího úspěchu dosáhla Karolina Činovská, která získala 1.místo v celostátním kole 13. ročníku „Soutěže o nejlepší projekt" společnosti Wienerberger v kategorii Projekt rodinného domu  a také speciální ocenění od společnosti Tondach.

2. a 3. místo pro Jihozápadní Čechy si pak rozdělily Vendula Troblová a Zuzana Pacáková za „Projekt rodinného nebo bytového domu s využitím systému Ytong", jehož vyhlašovatelem byla společnost Xella CZ, s. r. o.

A do třetice. 3. a 4. místo v celostátním kole si v soutěži „Projektujeme energeticky úsporný dům z cihelného systému HELUZ LEVEL UP 2021/2022" odnesli Jiří Kučera a Patrik Fidler.

Všichni ocenění jsou dnes studenty 4. ročníku, takže se těšíme na jejich maturitní projekty.

Náplní exkurze bylo také samozřejmě zhlédnutí firemních expozic od stavařských, přes vzduchotechniku až po sanitární techniku.

 

MÁME SE ČÍM CHLUBIT MÁME SE ČÍM CHLUBIT MÁME SE ČÍM CHLUBIT MÁME SE ČÍM CHLUBIT MÁME SE ČÍM CHLUBIT MÁME SE ČÍM CHLUBIT MÁME SE ČÍM CHLUBIT MÁME SE ČÍM CHLUBIT MÁME SE ČÍM CHLUBIT MÁME SE ČÍM CHLUBIT MÁME SE ČÍM CHLUBIT
X