phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

OHLÉDNUTÍ ZA STUDENTSKÝM ŽIVOTEM NA DOMOVĚ MLÁDEŽE NAŠÍ ŠKOLY SLOVEM I OBRAZEM
LYŽAŘSKÝ KURZ – SKI AMADÉ 2024
JAK SE DNES STAVÍ
OHLÉDNUTÍ ZA LÉTEM
O škole Studenti Uchazeči Aktuality

Pro uchazeče

DOMEČKY PRO PANENKY POTŘETÍ

zveřejněno: 29.06.2022

DOMEČKY PRO PANENKY POTŘETÍ

Postupně jsme vás informovali o projektu výroby domečků pro panenky. Jednalo se o spolupráci s žáky elektrotechnického učiliště v Plzni a měly vzniknout plně elektrifikované domečky pro panenky pro tři mateřské školy, v Plzni, ve Volyni a ve Spáleném Poříčí, kde sídlí firma DFH Haus, která sponzorsky poskytla materiál. Celý proces byl dovršen 8. června, kdy byl domeček předán volyňské mateřské školce za účasti pana starosty, pana ředitele naší školy, ředitelky MŠ a Šárky Němcové, která zastřešovala naši část projektu.

A co všechno domečky umí? Funkční výtah a dálkové otevírání garáže je samozřejmostí, čidla v místnostech a předmětech (např. v postýlce) reagují na pohyb panenek a rozsvěcují světla, zapínají varnou desku, ovládají koupelnu atd.

Věříme, že budou dělat radost.

 

DOMEČKY PRO PANENKY POTŘETÍ DOMEČKY PRO PANENKY POTŘETÍ DOMEČKY PRO PANENKY POTŘETÍ DOMEČKY PRO PANENKY POTŘETÍ DOMEČKY PRO PANENKY POTŘETÍ DOMEČKY PRO PANENKY POTŘETÍ DOMEČKY PRO PANENKY POTŘETÍ DOMEČKY PRO PANENKY POTŘETÍ
X