phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

EXPEDICE BODØ 2024
DEKTALENT
ROZMANITÝ CYKLOKURZ
KONEC ROKU TŘÍDY NDK2.
O škole Studenti Uchazeči Aktuality

Pro uchazeče

HORNÍ RAKOUSKO – cesta za úsporami energií, obnovitelnými zdroji a novými kontakty

zveřejněno: 03.04.2014

HORNÍ RAKOUSKO - cesta za úsporami energií, obnovitelnými zdroji a novými kontakty

Dne 19. 3. 2014 se žáci 3. a 4. ročníku oboru Vnitřní prostředí budov zúčastnili exkurze do Horního Rakouska - cesty za úsporami energií, obnovitelnými zdroji a novými kontakty. Akci zaštítila organizace ENERGY CENTRE České Budějovice.

Žáci měli možnost navštívit výtopnu na biomasu ve Freistadtu, Golf Club (veřejnou budovu v pasivním standardu) v St. Oswaldu a rodinný dům v pasivním standardu v Unterweitersdorfu. Ve všech objektech byl dán žákům odborný výklad o provozu a využití těchto staveb a získali informace o vývoji a realizaci pasivních domů.

HORNÍ RAKOUSKO – cesta za úsporami energií, obnovitelnými zdroji a novými kontakty HORNÍ RAKOUSKO – cesta za úsporami energií, obnovitelnými zdroji a novými kontakty HORNÍ RAKOUSKO – cesta za úsporami energií, obnovitelnými zdroji a novými kontakty HORNÍ RAKOUSKO – cesta za úsporami energií, obnovitelnými zdroji a novými kontakty HORNÍ RAKOUSKO – cesta za úsporami energií, obnovitelnými zdroji a novými kontakty HORNÍ RAKOUSKO – cesta za úsporami energií, obnovitelnými zdroji a novými kontakty HORNÍ RAKOUSKO – cesta za úsporami energií, obnovitelnými zdroji a novými kontakty HORNÍ RAKOUSKO – cesta za úsporami energií, obnovitelnými zdroji a novými kontakty HORNÍ RAKOUSKO – cesta za úsporami energií, obnovitelnými zdroji a novými kontakty HORNÍ RAKOUSKO – cesta za úsporami energií, obnovitelnými zdroji a novými kontakty HORNÍ RAKOUSKO – cesta za úsporami energií, obnovitelnými zdroji a novými kontakty HORNÍ RAKOUSKO – cesta za úsporami energií, obnovitelnými zdroji a novými kontakty HORNÍ RAKOUSKO – cesta za úsporami energií, obnovitelnými zdroji a novými kontakty HORNÍ RAKOUSKO – cesta za úsporami energií, obnovitelnými zdroji a novými kontakty
X