phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

EXPEDICE BODØ 2024
DEKTALENT
ROZMANITÝ CYKLOKURZ
KONEC ROKU TŘÍDY NDK2.
O škole Studenti Uchazeči Aktuality

Pro uchazeče

OTEVŘENÍ VÝSTAVY VE STRAKONICKÉM MUZEU

zveřejněno: 05.05.2022

OTEVŘENÍ VÝSTAVY VE STRAKONICKÉM MUZEU

Díky spolupráci s Muzeem středního Pootaví ve Strakonicích se tento týden otvírá výstava studentských prací z VOŠ a SPŠ Volyně. I když je to od roku 2013 již naše třetí studentská výstava na strakonickém hradě, ve výstavních prostorách muzea vystavujeme poprvé.

V úterý 3. května si žáci třetího ročníku oboru Design interiéru vyzkoušeli spolu s pedagogy výtvarného oboru MgA. Pavlou Gregorovou, Ing. arch. Olgou Gálisovou, Ing. Františkem Řáhou a MgA. Lukášem Jirsou, jak se taková výstava instaluje. A když zrovna nepracovali, měli příležitost kreslit „v plenéru" nebo si prohlédnout nově zrekonstruované prostory muzea.

Věříme, že naše výstava na dva měsíce obohatí návštěvníky muzea a přivede do muzea i některé naše bývalé absolventy nebo zájemce o studium stavebních, dřevařských i nábytkářských oborů.

OTEVŘENÍ VÝSTAVY VE STRAKONICKÉM MUZEU OTEVŘENÍ VÝSTAVY VE STRAKONICKÉM MUZEU OTEVŘENÍ VÝSTAVY VE STRAKONICKÉM MUZEU OTEVŘENÍ VÝSTAVY VE STRAKONICKÉM MUZEU OTEVŘENÍ VÝSTAVY VE STRAKONICKÉM MUZEU OTEVŘENÍ VÝSTAVY VE STRAKONICKÉM MUZEU OTEVŘENÍ VÝSTAVY VE STRAKONICKÉM MUZEU OTEVŘENÍ VÝSTAVY VE STRAKONICKÉM MUZEU OTEVŘENÍ VÝSTAVY VE STRAKONICKÉM MUZEU
X