phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

DOBRODRUŽNÁ CESTA ZA TUŽKAMI
CHCEŠ VĚDĚT, JAK SE PÍŠE DENÍK?
LOOS, PRAHA A TMA
CO JE GMO?
O škole Studenti Uchazeči Aktuality

Pro uchazeče

VODA MĚ NAPADÁ V PÍSECKÉ SLADOVNĚ

zveřejněno: 30.06.2021

VODA MĚ NAPADÁ V PÍSECKÉ SLADOVNĚ

 28. června si třída DI3. udělala výlet do Sladovny v Písku, kde navštívila několik výstav. Jednou z nich byla výstava věnovaná Radku Pilařovi, autorovi večerníčků, na které jsme se vrátili do dětských let. Poté jsme byli na výstavě Voda mě napadá, kterou pomáhali v rámci své odborné praxe realizovat naši žáci druhých a třetích ročníků oboru design interiéru. Voda mě napadá je interaktivní výstava,  na které se, když ji navštívíte, rozhodně nebudete nudit. Můžete se stát kapkou vody, která vás provede koloběhem vody v přírodě. Další z výstav bylo Animátorium, studio, kde si vyzkoušíte základy animace a poznáte něco málo z její historie. Vyzkoušeli jsme si techniku stopmotion a natočili si svá krátká videa.
Rozhodně stojí za to Sladovnu navštívit.

Lenka Kubelová a kolektiv, DI3.

P.S. V úterý vyrazila do písecké Sladovny třída DI2., která v pondělí nabírala síly na volyňském koupališti, kam se v tak krásném počasí uchýlili i další studenti.

VODA MĚ NAPADÁ V PÍSECKÉ SLADOVNĚ VODA MĚ NAPADÁ V PÍSECKÉ SLADOVNĚ VODA MĚ NAPADÁ V PÍSECKÉ SLADOVNĚ VODA MĚ NAPADÁ V PÍSECKÉ SLADOVNĚ VODA MĚ NAPADÁ V PÍSECKÉ SLADOVNĚ
X