phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

RAKOUSKÝ PŘÍSTUP
PRAŽCE A HOBLICE
VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO 2023
NENÍ CHVAT JAKO CHVAT
O škole Studenti Uchazeči

Pro uchazeče

TŘI DNY NA MORAVĚ ZA POZNÁNÍM

zveřejněno: 20.04.2019

TŘI DNY NA MORAVĚ ZA POZNÁNÍM

Třídy NDK2. a NDK3. se 9. - 11. 4. zúčastnily studijní cesty na Moravu.

V úterý jsme navštívili firmu DDL Lukavec, která se zaměřuje na výrobu velkoplošných materiálů, dále pak Sapeli, a.s. Jihlava - výrobce zárubní a dveří a následně i jejich vzorkovou prodejnu. Večer jsme se ubytovali na DM v Bystřici pod Hostýnem.

Druhý den jsme šli do TONu a.s. v Bystřici pod Hostýnem, kde jsme viděli ruční a strojní výrobu ohýbaného nábytku. Tato exkurze nás zaujala asi nejvíce. Poté jsme jeli do Holešova, kde stejná firma vyrábí dýhy, překližky a lamely. Den jsme zakončili návštěvou baziliky Nanebevzetí Panny Marie a přilehlé křížové cesty.

Poslední den nás čekala prohlídka firmy Trachea, a.s. Holešov a jejich technologie obalování nábytkových dvířek, dále Moravské dřevostavby, Třebíč - výroba celostěnových panelů na výstavbu nízkoenergetických a pasivních domů. Naši studijní cestu jsme zakončili v Jemnici, kde vyrábí schodiště SWN Moravia s.r.o.

Přivezli jsme si spoustu poznatků, inspirace a zkušeností, které nám budou určitě užitečné.

Jindřiška Padrtová, NDK2

 

TŘI DNY NA MORAVĚ ZA POZNÁNÍM TŘI DNY NA MORAVĚ ZA POZNÁNÍM TŘI DNY NA MORAVĚ ZA POZNÁNÍM TŘI DNY NA MORAVĚ ZA POZNÁNÍM TŘI DNY NA MORAVĚ ZA POZNÁNÍM TŘI DNY NA MORAVĚ ZA POZNÁNÍM TŘI DNY NA MORAVĚ ZA POZNÁNÍM TŘI DNY NA MORAVĚ ZA POZNÁNÍM TŘI DNY NA MORAVĚ ZA POZNÁNÍM TŘI DNY NA MORAVĚ ZA POZNÁNÍM
X