phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

EXPEDICE BODØ 2024
DEKTALENT
ROZMANITÝ CYKLOKURZ
KONEC ROKU TŘÍDY NDK2.
O škole Studenti Uchazeči Aktuality

Pro uchazeče

OHLASY NA SEMINÁŘ

zveřejněno: 29.11.2018

OHLASY NA SEMINÁŘ

Jak už jsme informovali, 8. listopad byl ve znamení odborných exkurzí, a to proto, že tento den hostila naše škola 8. ročník semináře Interiéry 2018. Tématem letošního roku byla minulost versus budoucnost. Kromě odborné veřejnosti se ho měli možnost zúčastnit i studenti a studentky školy oboru design interiéru, nábytkáři a studenti VOŠ.

Přinášíme některé z ohlasů tříd DI1 a DI2.

Ukázalo se, že pro druháky nebylo důležité jen téma, ale také schopnost jej odprezentovat a zaujmout posluchače. Proto není divu, že na plné čáře „zvítězila" přednáška Hynka Medřického Světlo léčí a zabíjí. „I když nepatřila úplně do našeho oboru, vryla se mi nejvíce do paměti a jediná mě z celého dne pobavila."

Asi proto, že jsou na samém začátku své designérské cesty, upřednostnili prváci přednášku Trnitá cesta interiérového designéra od Andrey Vostřákové. „ Jelikož nejsem úplně rozhodný člověk a sám ještě pořádně nevím, co bych chtěl do budoucna dělat, tak mě nejvíce zaujala přednáška Trnitá cesta interiérového designéra."

Toto nejsou samozřejmě jediné přednášky, které se líbily, často studenti zmiňovali Pokoru v businessu. „Myslím, že spoustě z nás promluvil (přednášející) do duše. Ukázal nám, že v podnikání nezáleží jen na jedinci, ale i na jeho pokoře, nebo-li pocitu si uvědomit svou nedokonalost, nestavět sebe před ostatní, přijmout neúspěch a nenechat se zaslepit vlastním egem.

Poslední přednáška programu pak přitáhla do sálu nás „volyňáky". Přednášela naše absolventka  oboru design interiéru Bára Lhotová. Přednáška nesla název Člověk versus myš a přednášející se s nelehkou rolí vypořádala velmi dobře.

OHLASY NA SEMINÁŘ OHLASY NA SEMINÁŘ OHLASY NA SEMINÁŘ OHLASY NA SEMINÁŘ OHLASY NA SEMINÁŘ OHLASY NA SEMINÁŘ OHLASY NA SEMINÁŘ OHLASY NA SEMINÁŘ OHLASY NA SEMINÁŘ OHLASY NA SEMINÁŘ
X