phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

DOBRODRUŽNÁ CESTA ZA TUŽKAMI
CHCEŠ VĚDĚT, JAK SE PÍŠE DENÍK?
LOOS, PRAHA A TMA
CO JE GMO?
O škole Studenti Uchazeči Aktuality

Pro uchazeče

KB Florbal Challenge

zveřejněno: 26.11.2018

KB Florbal Challenge

Družstvo chlapců SPŠ Volyně nastoupilo v úvodním utkání celého turnaje proti týmu SPŠ Strakonice. Družstvo složené ze dvou útočných řad, čtyř obránců a dvou gólmanů ukázalo hned zpočátku svou sílu. Opřelo se o výborné individuální i kombinační schopnosti svých nových hráčů, Miloslava Blahuty a Lukáše Trojáčka, a přehrálo soupeře 3 : 2. V poslední minutě utkání potvrdilo na 4 : 2 gólem do prázdné brány.

Po dlouhém čekání na druhý zápas (v turnaji se střídala utkání chlapců a děvčat) se mužstvo konečně dočkalo zápasu s největším favoritem turnaje, vodňanskými Rybáři. Hráči si věřili a jejich sebevědomí a víra ve vítězný konec jim pomohly k vítězství 2 : 1. Tým podržel i výborný výkon Jakuba Protivy v bráně.

K jasnému prvenství bylo ještě potřeba porazit Gymnázium Vodňany. Skóre 7 : 1 naznačuje průběh utkání.

Sympatické na celé hře mladého nadějného mužstva byl týmový duch bez potřeby osobního zviditelnění se, fair-play hra a dobrá nálada. Důkazem toho je, že takřka každý hráč družstva vstřelil alespoň jeden gól. Přejeme, ať se postupujícímu týmu stejně dobře daří i v krajském kole, kde na ně bude čekat soupeř poněkud vyšší úrovně hry.

3. 12. hráči a hráčky obou družstev vyrazí na Mistrovství světa ve florbalu do O2 arény v Praze, což má být, kromě jiného, oceněním jejich výkonů.

KB Florbal Challenge
X