phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

DOBRODRUŽNÁ CESTA ZA TUŽKAMI
CHCEŠ VĚDĚT, JAK SE PÍŠE DENÍK?
LOOS, PRAHA A TMA
CO JE GMO?
O škole Studenti Uchazeči Aktuality

Pro uchazeče

OPĚT NA FOR PASIVU

zveřejněno: 12.02.2018

OPĚT NA FOR PASIVU

Čtvrteční ráno 8. února bylo typicky zimní -  nasněženo, chladno. Asi nikdo nezáviděl stavařům a vošákům jejich cestu do Prahy na veletrh FOR PASIV a CESTY DŘEVA.

Následující ohlasy zúčastněných ale dávají tušit, že kdo chtěl, mohl získat užitečné informace a dovědět se mnoho zajímavého.

Veletrh se vyznačuje především tím, že se na něm prezentují stovky firem.

Bětka Cibulková napsala: „Zastavovali jsme u firem, které jsou blízké našemu oboru, a ptali se na věci, které nás zajímaly. Každá firma se něčím liší, proto je zajímavé vidět je všechny pohromadě."

Studenti neodjeli domů s prázdnou: „Jedny z nejužitečnějších věcí byly letáčky a katalogy, které se mohou hodit k různým výkresům. Za co jsem také rád, je moje nová sbírka propisek,"  napsal Filip Hájek.

O závěrečné shrnutí se postaral Karel Čada: „ Když se ohlédnu zpátky, musím konstatovat, že se exkurze vydařila a všichni jsme si ji náramně užili."

 

OPĚT NA FOR PASIVU OPĚT NA FOR PASIVU OPĚT NA FOR PASIVU OPĚT NA FOR PASIVU OPĚT NA FOR PASIVU OPĚT NA FOR PASIVU OPĚT NA FOR PASIVU OPĚT NA FOR PASIVU OPĚT NA FOR PASIVU OPĚT NA FOR PASIVU OPĚT NA FOR PASIVU OPĚT NA FOR PASIVU OPĚT NA FOR PASIVU OPĚT NA FOR PASIVU OPĚT NA FOR PASIVU OPĚT NA FOR PASIVU
X