phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

HELUZ LEVEL UP 2022/2023
RAKOUSKÝ PŘÍSTUP
PRAŽCE A HOBLICE
VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO 2023
O škole Studenti Uchazeči

Pro uchazeče

POVEDENÁ VÁNOČNÍ BESÍDKA

zveřejněno: 27.12.2017

POVEDENÁ VÁNOČNÍ BESÍDKA

Velký sál Na Nové včera (21. 12.) premiérově hostil tradiční školní vánoční besídku. Všem, kteří se podíleli na její přípravě a realizaci, moc blahopřejeme a děkujeme.

Večer měl spád, rozmanitost, humor a neměl nouzi o překvapení. Nechyběla hudba, zpěv, sólový i sborový, tanec, divadlo. Tentokrát se o přízeň publika ucházela hned dvě uskupení, Jiřík nakonec získal svou Zlatovlásku, Sněhurka si na svého prince musela dost dlouho počkat a moc se mu do oživování nechtělo. Na závěr přišel i kouzelník. Nechyběla ani volba Miss, pro příští rok se jí stala Katka Doleželová z DI1. Na pomyslném trůnu ji doplnil „Misák" Lukáš Fousek z VPB4, který všechny v sále zaujal velmi slušivými plavečkami.

A co obecenstvo? Zaplněný sál se bavil od začátku do konce, všichni podporovali každého účinkujícího (ti si podporu určitě zasloužili, protože vystoupit před publikem svých vrstevníků není jen tak), bouřlivě dávali najevo své sympatie a spokojenost.

Co napsat závěrem? Prostě to byl večer, na který budou všichni rádi vzpomínat. Ještě jednou děkujeme.

Foto dodáme.

POVEDENÁ VÁNOČNÍ BESÍDKA POVEDENÁ VÁNOČNÍ BESÍDKA POVEDENÁ VÁNOČNÍ BESÍDKA POVEDENÁ VÁNOČNÍ BESÍDKA POVEDENÁ VÁNOČNÍ BESÍDKA POVEDENÁ VÁNOČNÍ BESÍDKA POVEDENÁ VÁNOČNÍ BESÍDKA POVEDENÁ VÁNOČNÍ BESÍDKA POVEDENÁ VÁNOČNÍ BESÍDKA POVEDENÁ VÁNOČNÍ BESÍDKA POVEDENÁ VÁNOČNÍ BESÍDKA POVEDENÁ VÁNOČNÍ BESÍDKA POVEDENÁ VÁNOČNÍ BESÍDKA POVEDENÁ VÁNOČNÍ BESÍDKA
X