phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

ČTVRTSTOLETÍ V ČÍSLECH
S NOVÝM ROKEM NOVÉ SPOLEČNÉ ZÁŽITKY NA DOMOVĚ MLÁDEŽE
O POHÁR HEJTMANA VE SMÍŠENÉM VOLEJBALE - KRAJSKÉ KOLO
DERNIÉRA TŘÍDY DI4.
O škole Studenti Uchazeči Aktuality

Pro uchazeče

Aktuality:

ČTVRTSTOLETÍ V ČÍSLECH

12.4.24

Už celých 25 let pořádá naše škola odbornou konferenci Dřevostavby. To,...

S NOVÝM ROKEM NOVÉ SPOLEČNÉ ZÁŽITKY NA DOMOVĚ MLÁDEŽE

12.4.24

  Leden 2024   V průběhu celého měsíce ledna probíhal v naší...

O POHÁR HEJTMANA VE SMÍŠENÉM VOLEJBALE - KRAJSKÉ KOLO

12.4.24

Po vítězství v okresním kole druhého ročníku turnaje smíšených...

DERNIÉRA TŘÍDY DI4.

9.4.24

Úterý 12. března slibovalo už od rána pro třídu DI4. zajímavý, ale...

Všechny aktuality

CESTA ZA INSPIRACÍ

zveřejněno: 13.04.2017

CESTA ZA INSPIRACÍ

Ve čtvrtek 30. března vyjela třída DI1., doplněná o studenty z DI3., na odbornou exkurzi do Prahy. Jejím cílem bylo zmapovat aktuální dění na výtvarné scéně a pomocí zajímavých výtvarných počinů posílit u studentů zájem o studovaný obor.

O své zážitky se s námi podělila Zuzana Šimerová z prvního ročníku. „Začali jsme Národní galerií, konkrétně Veletržním palácem, kde jsme viděli výstavu světoznámého čínského umělce Weiwee. Zaujal mě uprchlický člun a keramika. Poté jsme zhlédli výstavu Magdalény Jetelové, také velmi významné výtvarnice, s názvem Dotek doby. Nezapomněli jsme ani na stálou expozici.

Pak jsme se přesunuli do galerie DOX, kde jsme si mohli „osahat" vzducholoď Gulliver. O tomto projektu jsme měli ve škole před nedávnem přednášku.

Nakonec jsme navštívili výstavu Studentský design, kde byly mimo jiné prezentovány soutěžní výrobky i studentů naší školy.

Exkurzi jsme si opravdu užili a už se těšíme na další."

CESTA ZA INSPIRACÍ CESTA ZA INSPIRACÍ CESTA ZA INSPIRACÍ CESTA ZA INSPIRACÍ CESTA ZA INSPIRACÍ CESTA ZA INSPIRACÍ CESTA ZA INSPIRACÍ CESTA ZA INSPIRACÍ CESTA ZA INSPIRACÍ CESTA ZA INSPIRACÍ CESTA ZA INSPIRACÍ CESTA ZA INSPIRACÍ CESTA ZA INSPIRACÍ CESTA ZA INSPIRACÍ CESTA ZA INSPIRACÍ CESTA ZA INSPIRACÍ CESTA ZA INSPIRACÍ CESTA ZA INSPIRACÍ
X