phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

OHLÉDNUTÍ ZA STUDENTSKÝM ŽIVOTEM NA DOMOVĚ MLÁDEŽE NAŠÍ ŠKOLY SLOVEM I OBRAZEM
LYŽAŘSKÝ KURZ – SKI AMADÉ 2024
JAK SE DNES STAVÍ
OHLÉDNUTÍ ZA LÉTEM
O škole Studenti Uchazeči Aktuality

Pro uchazeče

Sněhurka v Sousedovicích

zveřejněno: 31.03.2017

Sněhurka v Sousedovicích

V úterý 28.3.2017 odpoledne se vydali žáci SPŠ ubytovaní na domově mládeže do Domu klidného stáří s. Anny v Sousedovicích, aby potěšili místní seniory svým uměním. Po úspěšném vystoupení na vánoční besídce přišlo rozhodnutí, zkusit vystoupit také na veřejnosti. Uvažovalo se, kde se prezentovat a dospělo se k názoru, že nejlépe bude potěšit seniory. Volba padla na charitní domov důchodců v Sousedovicích, který je blízko Volyně. Paní vychovatelka Štěpánková, která hru s žáky nacvičila, jí s dětmi opět vyzkoušela a jelo se.

V úvodu zazpívala žákyně Veronika Vondrysková, kterou na klávesy doprovázel Adam Hečko. Pak již následovala zmíněná Sněhurka v tomto obsazení: vypravěč, lovčí, zrcadlo - Hedvika Kortusová, Sněhurka - Markéta Bezoušková, královna - Daniela Dvořáková, král, trpaslík - Lukáš Fousek, princ - Adam Hečko, trpaslíci - Anežka Dvořáková, Zuzana Šimerová, Šárka Buzková, Magdaléna Beáta Jánská, Oldřich Bužga, Štěpán Šuster. Na závěr opět zazpívala Veronika Vondrysková. Po představení předala vych. Štěpánková drobné andělíčky jako upomínku pro seniory. Dětem poděkovala paní Bc. Olga Medlínová, DiS, ředitelka oblastní charity a předala jim sladkosti.

Sněhurka v Sousedovicích Sněhurka v Sousedovicích Sněhurka v Sousedovicích Sněhurka v Sousedovicích Sněhurka v Sousedovicích Sněhurka v Sousedovicích Sněhurka v Sousedovicích Sněhurka v Sousedovicích Sněhurka v Sousedovicích Sněhurka v Sousedovicích
X