phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

DOBRODRUŽNÁ CESTA ZA TUŽKAMI
CHCEŠ VĚDĚT, JAK SE PÍŠE DENÍK?
LOOS, PRAHA A TMA
CO JE GMO?
O škole Studenti Uchazeči Aktuality

Pro uchazeče

DOBŘÍ HOLUBI SE VRACEJÍ.

zveřejněno: 13.02.2017

DOBŘÍ HOLUBI SE VRACEJÍ.

Rčení v titulku má ve spojení s naší školou své opodstatnění. Kolik abiturientských srazů každoročně projde školní budovou, to ví jen pan ředitel, jejich průvodce. Kolik absolventů zaběhne jen tak pozdravit, poreferovat, pochlubit se, vědí jejich třídní a učitelé. A někteří se objeví, protože potřebují pomoc. Před nedávnem to byla Katka Farková, studentka 3. ročníku průmyslového designu na ČVUT. V rámci klauzurní semestrální práce měla během jednoho týdne podle svého návrhu vyrobit funkční model svítidla. Jelikož vysoká škola nedisponuje dostatečným odborným zázemím, obrátila se na „svou"- naši školu. Jak dokládají přiložené fotografie, nezapomněla se v dílně ohánět. Ze stejných důvodů oslovil p. Klímu i Honza Kulhánek, student 2. ročníku stejného oboru. V jeho případě se jednalo o model cepínu. Na první pohled není vůbec poznat, že je vyroben ze dřeva a ne z kovu (viz foto).

DOBŘÍ HOLUBI SE VRACEJÍ. DOBŘÍ HOLUBI SE VRACEJÍ. DOBŘÍ HOLUBI SE VRACEJÍ. DOBŘÍ HOLUBI SE VRACEJÍ. DOBŘÍ HOLUBI SE VRACEJÍ. DOBŘÍ HOLUBI SE VRACEJÍ. DOBŘÍ HOLUBI SE VRACEJÍ. DOBŘÍ HOLUBI SE VRACEJÍ. DOBŘÍ HOLUBI SE VRACEJÍ. DOBŘÍ HOLUBI SE VRACEJÍ. DOBŘÍ HOLUBI SE VRACEJÍ. DOBŘÍ HOLUBI SE VRACEJÍ. DOBŘÍ HOLUBI SE VRACEJÍ. DOBŘÍ HOLUBI SE VRACEJÍ.
X