phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

RAKOUSKÝ PŘÍSTUP
PRAŽCE A HOBLICE
VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO 2023
NENÍ CHVAT JAKO CHVAT
O škole Studenti Uchazeči

Pro uchazeče

Exkurzní den VPBáků

zveřejněno: 07.12.2016

Exkurzní den VPBáků

V pondělí 28. listopadu čekal všechny žáky oboru VPB exkurzní den nabitý k prasknutí. Skoro se ani nechce věřit, že je možné během jednoho dne v okolí Volyně navštívit tolik zajímavých míst zahrnujících tak rozmanité provozy ( to  jen dokládá, jak je tento obor pestrý). Akci pro studenty zorganizoval pan učitel Matějka.

Exkurze začala v Neměticích ve vodní elektrárně na soutoku Volyňky a Peklova, pak následovala Úpravna vody Pracejovice. Po přesunu do Novosedel čekala studenty bioplynová stanice, odtud se rozjeli do Strakonic, kde navštívili výměník a rozvodnu strakonické nemocnice a exkurzi zakončili v kotelně firmy Prima.

Jak dokládají fotografie, na všech místech se jim věnovali pracovníci firem, takže kdo chtěl, se mohl dovědět hodně věcí z praxe.

Exkurzní den VPBáků Exkurzní den VPBáků Exkurzní den VPBáků Exkurzní den VPBáků Exkurzní den VPBáků Exkurzní den VPBáků Exkurzní den VPBáků Exkurzní den VPBáků Exkurzní den VPBáků Exkurzní den VPBáků Exkurzní den VPBáků Exkurzní den VPBáků Exkurzní den VPBáků Exkurzní den VPBáků Exkurzní den VPBáků Exkurzní den VPBáků Exkurzní den VPBáků
X