O škole Studenti Uchazeči Aktuality

Pro uchazeče

35. ročník Corny středoškolského atletického poháru

zveřejněno: 27.09.2016

Okresní kolo atletického poháru se konalo v úterý 20. září na tartanovém oválu v Blatné. Naše škola postavila tentokrát dvanáctičlenné družstvo chlapců, které bylo složené převážně z žáků prvních a druhých ročníků. Všechny disciplíny jsme obsadili třemi závodníky. Družstvo dívek jsme opět nedokázali sestavit.

Naši atleti podali výborné výkony na trati 1500m, ve štafetě a ve vrhu koulí. V ostatních běžeckých disciplínách jsme bohužel nedosahovali nejlepších časů a trápili jsme se i v technických disciplínách. Nakonec jsme získali celkem 6 888 bodů a skončili tak na druhém místě. Vloni jsme získali o 683 bodů více a předloni na republice dokonce o 1280 bodů. Vítězem se stalo družstvo Gymnázia Strakonice (7 403 bodů).