O škole Studenti Uchazeči Aktuality

Pro uchazeče

Okresní kolo v atletice

zveřejněno: 05.10.2018

Okresní kolo atletického poháru se konalo v pátek 18. září na tartanovém oválu v Blatné. Naše škola postavila tentokrát devítičlenné družstvo chlapců a jedenáctičlenné družstvo dívek.

Naši atleti podali ve většině disciplín průměrné výkony a s celkovým součtem 7314 bodů skončili na třetím místě. Na stupně vítězů se postavil Antonín Hanuš, který zvítězil v běhu na 1500m. Druhé místo obsadil Martin Štrobl na 400m a stejně doběhla i naše štafeta. Vítězem se stalo družstvo Gymnázia Strakonice.

Družstvo dívek neodjíždělo sice s velkými ambicemi, přesto dokázalo úspěšně konkurovat ostatním týmům. Vybojovali jsme dvě druhá místa. Mirka Přibová v běhu na 800m a Tina Málková ve skoku vysokém. Štafeta doběhla na třetím místě. Také ostatní bojovali ze všech sil a nakonec získala děvčata v celkovém hodnocení druhé místo za Gymnáziem Strakonice.